Tekst vergroten Tekst verkleinen

Advertentie

Katharina Schryvers 


Organisatie Functie Bezoldigd Periode  
Kamer van volksvertegenwoordigersVolksvertegenwoordigerJa13/01/2005 tot 31/12/2005
Zoersel (Gemeente)BurgemeesterJa-
IGEAN DienstverleningLid van het directiecomitéNeen01/01/2005 tot 17/06/2005
IKABestuurderNeen01/01/2005 tot 20/06/2005
IKALid van het directiecomitéNeen01/01/2005 tot 20/06/2005
IVCABestuurderNeen01/01/2005 tot 16/06/2005
OVSGVoorzitterNeen-
AdvocaatJa-
VZW Euro ZoerselBestuurderNeen-
VZW Stichting Kempen LandschapBestuurderNeen-
VZW WZC ZoerselVoorzitterNeen-

U kunt hier naar meerdere politici zoeken.

De volledige mandatenlijsten :

Blijf op de hoogte en schrijf je in
op één of meerdere nieuwsbrieven.


Polizine
Vieruurtje
Cartoons

ZoekenMeer info

Het Weer

Recensies

Nieuws

Cartoons