Tekst vergroten Tekst verkleinen

Advertentie

Elio Di Rupo 


Organisatie Functie Bezoldigd Periode  
Chambre des ReprésentantsReprésentantJa01/01/2005 tot 06/10/2005
Mons (ville de)BourgmestreJa01/01/2005 tot 06/10/2005
Mons (ville de)Bourgmestre empêchéNeen06/10/2005 tot 31/12/2005
Mons (ville de)Conseiller communalNeen06/10/2005 tot 31/12/2005
Gouvernement wallon, PrésidenceMinistre-PrésidentJa06/10/2005 tot 31/12/2005
Centre de diffusion cinématographique montoisPrésidentNeen-
Communauté urbaine de MonsAdministrateurNeen-
Festival international du Film d'AmourPrésidentNeen-
Mons-AppuiPrésidentNeen01/01/2005 tot 07/10/2005
Mons-Expo saPrésidentNeen01/01/2005 tot 07/10/2005
Mons-MétropolePrésidentNeen-
Mons-RénovationPrésidentNeen01/01/2005 tot 07/10/2005
Mons-RevitalisationPrésidentNeen01/01/2005 tot 07/10/2005
Saint-Georges de MonsPrésidentNeen-
Télévision locale Mons-Borinage TLMBAdministrateurNeen01/01/2005 tot 06/10/2005
Faculté Polytechnique de Mons FPMsAdministrateurNeen01/01/2005 tot 06/10/2005
Université de Mons-HainautAdministrateurNeen01/01/2005 tot 06/10/2005
Université de Mons-HainautChargé de coursNeen-
Fondation socialiste d'Information et de gestion FONSOCPrésidentNeen-
Institut Emile VanderveldePrésidentNeen-
Présence et Action culturelles PACAdministrateurNeen01/01/2005 tot 05/10/2005
PS Parti socialistePrésidentJa-
Dexia BanqueAdministrateurJa01/01/2005 tot 06/10/2005
Dexia GroupeAdministrateurJa01/01/2005 tot 06/10/2005
EthiasAdministrateurJa22/06/2005 tot 26/10/2005
Fondation De BrouckèrePrésidentNeen01/01/2005 tot 22/12/2005
Amis des Aveugles (les)AdministrateurNeen-

U kunt hier naar meerdere politici zoeken.

De volledige mandatenlijsten :

Blijf op de hoogte en schrijf je in
op één of meerdere nieuwsbrieven.


Polizine
Vieruurtje
Cartoons

ZoekenMeer info

Het Weer

Recensies

Nieuws

Cartoons