Tekst vergroten Tekst verkleinen

Advertentie

Denis Mathen 


Organisatie Functie Bezoldigd Periode  
Parlement de la Communauté françaiseDéputéJa-
Parlement WallonDéputéJa-
Namur (Ville de)EchevinJa-
Port autonome de NamurAdministrateurJa01/01/2005 tot 14/12/2005
Commission Intercommunautaire de contrôle des FilmsMembreJa-
Conseil supérieur des villes, communes et provinces de WallonieMembre suppléantNeen-
Centre Namurois de la Petite EnfanceAdministrateurNeen01/01/2005 tot 14/12/2005
Foyer Namurois sc (le)AdministrateurJa-
Ecole Provinciale de Sciences AdministrativesChargé de coursJa01/01/2005 tot 01/07/2005
Centre Hospitalier Régional de NamurMembre de l'organe de gestion (voix consultative)Ja01/01/2005 tot 08/11/2005
MR Section de NamurPrésidentNeen-
Frère-Orban asblPrésidentNeen01/01/2005 tot 09/12/2005
Pro Nam asblPrésidentNeen01/01/2005 tot 21/12/2005
Recherche et formation Socio-culturellesAdministrateur-déléguéNeen01/01/2005 tot 24/10/2005
FonctionnaireNeen-

U kunt hier naar meerdere politici zoeken.

De volledige mandatenlijsten :

Blijf op de hoogte en schrijf je in
op één of meerdere nieuwsbrieven.


Polizine
Vieruurtje
Cartoons

ZoekenMeer info

Het Weer

Recensies

Nieuws

Cartoons