Tekst vergroten Tekst verkleinen

Advertentie

Annie Van Daele 


Organisatie Functie Bezoldigd Periode  
Provincie Oost-VlaanderenProvincieraadslidJa01/01/2005 tot 12/10/2005
Lokeren (Stad)GemeenteraadslidJa01/01/2005 tot 12/09/2005
Lokeren (Stad)SchepenJa12/09/2005 tot 31/12/2005
GOM Oost-VlaanderenBestuurderJa-
GOM Oost-VlaanderenLid van het directiecomitéJa-
ICWBestuurderJa01/01/2005 tot 30/11/2005
IDMBestuurderJa-
PWABestuurderNeen01/01/2005 tot 06/12/2005
Liberale & Sociale Werken Hulp in NoodSecretarisNeen-
VLD (plaatselijke afdeling)BestuurslidNeen-
CVBA 'Ons Vermaaksfeestzaal' - Lokeren - EksaardeBestuurderNeen-
Lokeren Informatieraad Ruimtelijke OrdeningLidNeen-
Lokeren Participatieraad Stedelijk OnderwijsLidNeen-
RESOC Waas en DenderEffectief vertegenwoordigerNeen16/06/2005 tot 31/12/2005
Stedelijke Raad voor Land- en Tuinbouw - LokerenLid zonder stemrechtNeen-

U kunt hier naar meerdere politici zoeken.

De volledige mandatenlijsten :

Blijf op de hoogte en schrijf je in
op één of meerdere nieuwsbrieven.


Polizine
Vieruurtje
Cartoons

ZoekenMeer info

Het Weer

Recensies

Nieuws

Cartoons