Tekst vergroten Tekst verkleinen

Advertentie

Linter (Gemeente) 


Naam Voornaam Functie Bezoldigd Periode  
AllardWalterGemeenteraadslidJa-
BillenAndréSchepenJa01/01/2005 tot 04/01/2005
GrammetPhilibertusSchepenJa01/01/2005 tot 03/01/2005
LenaertsHermanOCMW-voorzitterJa01/05/2005 tot 31/12/2005
MiliauxFredySchepenJa-
PetitjeanSonjaGemeenteraadslidJa-
SchepersEmielSchepenJa-
SchollenFirminSchepenJa-
StruysMauriceOCMW-voorzitterJa01/01/2005 tot 30/04/2005
VanherwegenAndréSchepenJa-
WijnantsMarcBurgemeesterJa-

U kunt hier naar meerdere politici zoeken.

De volledige mandatenlijsten :

ZoekenMeer info

Het Weer

Recensies

Nieuws

Cartoons