Tekst vergroten Tekst verkleinen

Advertentie

IPFH 


Naam Voornaam Functie Bezoldigd Periode  
AgusLéanaAdministratriceJa23/12/2005 tot 31/12/2005
BaelClaudeMembre du comité de directionNeen22/12/2005 tot 31/12/2005
BaelClaudePrésident d'un comité de RecteurNeen22/12/2005 tot 31/12/2005
BaelClaudeVice-président du conseil d'administrationJa22/12/2005 tot 31/12/2005
BetteJeanineAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
BeugniesBernardAdministrateur 22/12/2005 tot 31/12/2005
BiefnotBernardVice-président du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
BiefnotBernardVice-président du conseil d'administrationJa22/12/2005 tot 31/12/2005
BierwartJeanAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
BillietVirginieAdministratriceNeen-
BrasseurMireilleAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
BroissonMichelAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
BruninMaximilienneAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
BrynaertJean-MarieMembre du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CalameraMichelAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CaloElioPrésident du collège des commissairesJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CarlierHuguetteAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CayemanJean-JacquesSecrétaire 20/12/2005 tot 31/12/2005
ChapelleFrançoiseAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CheruyJeanAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CicconeDomenicoAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CollartLéonAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CoppéeBrigitteAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CosynsJeanAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CosynsJeanMembre du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
CoustryFrancineAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
DalozeJean-PierreAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
DarvilleMarcAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
De ClercqAlissonAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
DeguideMarcAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
DeguideMarcMembre du comité de directionNeen22/12/2005 tot 31/12/2005
DeguideMarcMembre d'un comité de secteurNeen22/12/2005 tot 31/12/2005
DeguideMarcVice-président d'un comité de secteurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
Del BorrelloMauroAdministrateurJa23/12/2005 tot 31/12/2005
DelhayeJean-PaulAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
DeligneRobertAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
DeligneRobertMembre du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
DemeureMireilleAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
De PuytJacquesAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
De RoeckAndréAdministrateur 23/12/2005 tot 31/12/2005
DestraixYvanAdministrateurJa23/12/2005 tot 31/12/2005
Di BariGraziaAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
DrousieLaurentAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
DurinckxClaudineAdministratrice 22/12/2005 tot 31/12/2005
FlahauxJean-JacquesAdministrateurJa22/01/2005 tot 31/12/2005
FontaineFreddyAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
FontaineFreddyPrésident du collège des commissairesJa22/12/2005 tot 31/12/2005
Gonzales-MoyanoVirginieAdministratriceJa-
GueryMichelCommissaire aux comptesJa01/12/2005 tot 31/12/2005
HainautHuguesAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
HanotPatrickAdministrateurNeen01/12/2005 tot 31/12/2005
HecqJacquesAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
HondermarcqLaurentAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
IncannelaGiuseppaAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
IsaacGenevièveAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
JacobeusAlainAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
JacobeusAlainMembre du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
LandrainJean-PierreAdministrateurJa23/12/2005 tot 31/12/2005
LangelezRogerAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
LangelezRogerMembre du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
LeemansAnnieAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
LefèbvreHenriAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
LefèbvreHenriMembre du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
LelubreAlainAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
LemaireGérardAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
LepineJean-PierreAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
LibotteJean-PierreAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
ManderlierJérômeVice-président du comité de directionJa-
ManderlierJérômeVice-président du conseil d'administrationJa22/12/2005 tot 31/12/2005
MarlierClaudeAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
MarlierClaudeMembre du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
MartinChristianAdministrateurJa-
MazzarellaAntonioAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
MinetPierreAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
MonnoyerJeanAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
Namur-FranckBrigittePrésidente du collège des commissairesJa-
NoëlFreddyAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
OrtetRogerAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
ParmentierMarcAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
PierartEricAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
PoivreMichelAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
QuairiauxMyriamAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
RimbautJosetteAdministratriceJa23/12/2005 tot 31/12/2005
RolandGuyAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
RolandGuyMembre du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
RossiBrunoAdministrateurJa23/12/2005 tot 31/12/2005
SabbatiniAnnieAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
SantacatterinaJeanAdministrateurJa-
SimonEmmanuelAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
SiraultBernardAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
SoyeurNancyAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
StilmantMoniqueAdministratriceJa22/12/2005 tot 31/12/2005
TisonPhilippeAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
TisonPhilippeMembre du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
TonnelierGuyAdministrateurJa23/12/2005 tot 31/12/2005
TzanetatosAndréAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
UrbainRobertPrésident du comité de directionJa22/12/2005 tot 31/12/2005
UrbainRobertPrésident du conseil d'administrationJa22/12/2005 tot 31/12/2005
VanhelleputteChristianAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
VerteneuilGillesAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
ViseurJean-PierreAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
VolanteSandraAdministratriceJa23/12/2005 tot 31/12/2005
WanekemEricAdministrateurJa-
WaroquierYvesAdministrateurJa22/12/2005 tot 31/12/2005
WilmartYvonAdministrateurJa-

U kunt hier naar meerdere politici zoeken.

De volledige mandatenlijsten :

ZoekenMeer info

Het Weer

Recensies

Nieuws

Cartoons