Tekst vergroten Tekst verkleinen

Advertentie

IDEA 


Naam Voornaam Functie Bezoldigd Periode  
BeckerMarcAdministrateurJa-
BouchezPhilippeAdministrateurJa-
BragliaBernardAdministrateurJa-
D'AmbrosioGérardAdministrateurJa-
DeghilageFreddyAdministrateurNeen-
della Faille de LeverghemTanguyAdministrateurNeen-
DelsarteKarlAdministrateurJa-
De NoozeAlainAdministrateurJa-
De PuytJacquesAdministrateurJa01/07/2005 tot 31/12/2005
de Schoutheete de TervarentMarc-AntoineAdministrateurNeen-
DonfutDidierAdministrateurJa-
DrousieLaurentAdministrateurJa22/06/2005 tot 31/12/2005
DuboisNicolasAdministrateurJa01/01/2005 tot 22/06/2005
DupontJean-PierreCommissaireJa-
EscarmelleJean-FrançoisDirecteur généralJa-
FaccoGiorgioCommissaire aux comptesJa-
FauconnierJacquesAdministrateurJa-
FauconnierJacquesMembre du comité de gestionJa-
FauconnierJacquesMembre d'un comité de secteurJa-
FauconnierJacquesPrésident d'un comité de secteurJa-
FlahauxJean-JacquesAdministrateurJa-
FontainePhilippeVice-président du conseil d'administrationJa-
GalantJacquelineAdministratriceNeen-
GiulianoBiagioAdministrateurJa-
GodinJeanAdministrateurJa-
GodinJeanVice-président du conseil d'administrationJa01/01/2005 tot 30/11/2005
HaineGeorgesAdministrateurJa-
HamaideJacquesAdministrateurJa-
HanotMurielAdministratriceNeen22/06/2005 tot 01/08/2005
HorlaitDominiqueAdministrateurNeen21/12/2005 tot 31/12/2005
HoyauxPascalAdministrateurJa-
JeanmartPhilippeAdministrateurJa-
KremerMichelAdministrateurJa21/09/2005 tot 31/12/2005
LambertAlainAdministrateurJa01/01/2005 tot 22/11/2005
LaurentChristopheAdministrateurJa01/10/2005 tot 31/12/2005
LavauxDavidMembre du Comité consultatifJa23/06/2005 tot 31/12/2005
LecocqJean-MarcAdministrateurJa-
LelouxGuyAdministrateurJa01/02/2005 tot 31/12/2005
LiébinBernardAdministrateurJa-
LiénardAlbertVice-président du conseil d'administrationJa-
MaesJean-MichelAdministrateurJa-
MairesseMarceauAdministrateurJa-
MairesseMarceauMembre du comité de gestionJa-
MartensJean-MarieAdministrateurJa-
MartinNicolasAdministrateurJa17/10/2005 tot 31/12/2005
MeunierChristianMembre du comité de gestionJa-
MiragliaSalvatoreAdministrateurJa-
Morais RosaManuelAdministrateurJa-
MouryDanielCommissaireNeen-
MoyartGhislainMembre du comité de gestionJa-
NormandEmileAdministrateurJa-
OualiMélanieAdministratriceJa22/06/2005 tot 31/12/2005
PiretAlainAdministrateurNeen01/01/2005 tot 23/03/2005
PoliartAndréAdministrateurJa-
PonceletEtienneAdministrateurJa23/03/2005 tot 22/06/2005
PourbaixJoëlleAdministratriceJa-
RolandGuyAdministrateurJa-
RolandMoniqueAdministratriceNeen-
RolandSergeAdministrateurJa01/01/2005 tot 21/09/2005
SakasAchileAdministrateurJa-
SauvageJean-PierreCommissaire aux comptesJa-
TachenionPierreAdministrateurJa-
TaminiauxWillyAdministrateurJa01/01/2005 tot 30/11/2005
TaminiauxWillyVice-président du conseil d'administrationJa01/12/2005 tot 31/12/2005
TauletAnnieAdministratriceJa-
TesainAlbertAdministrateurJa-
ThiebautEricMembre du comité de gestionJa-
TromontAlexAdministrateurJa-
UrbainRobertPrésident du conseil d'administrationJa-
WastiauxDenisAdministrateurJa-

U kunt hier naar meerdere politici zoeken.

De volledige mandatenlijsten :

ZoekenMeer info

Het Weer

Recensies

Nieuws

Cartoons